Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Vše o seriálech všeho druhu. Včetně anime.
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 26 úno, 2009 19:14

Červený trpaslík

Red Dwarf

Obrázek

Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný
Velká Británie, 1988, 52x30 min

Režie: Rob Grant, Juliet May, Doug Naylor, Andy DeEmmony, Ed Bye
Hrají: Chris Barrie, Craig Charles, Danny John-Jules, Robert Llewellyn, Norman Lovett, Chloë Annett, Mac McDonald, Rob Grant, Brian Cox, Craig Ferguson, John Sharian, Timothy Spall, Jenny Agutter, Ainsley Harriott, Sarah Alexander, Samantha Robson, Graham McTavish, Lenny von Dohlen

Obsah:
Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili
jsou Dave Lister, který byl v době nehody
na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně
uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku. (oficiální text distributora)


Obrázek

Další informace:

Kód: Vybrat vše

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cerven%C3%BD_trpasl%C3%ADk_(seri%C3%A1l)


Fan stránky:

Kód: Vybrat vše

http://www.cervenytrpaslik.cz/
http://www.cervenytrpaslik.unas.cz/
http://reddwarf.jinak.cz/




Red Dwarf Search je eocenitelný pomocník k prohledávání scénářů (textů, dialogů) seriálu Červený trpaslík!

Kód: Vybrat vše

http://rds.kahi.cz/



The Red Dwarf cast in Swindon 30/03/06

Obrázek
Naposledy upravil(a) Michal Kroužek dne pát 13 bře, 2009 13:49, celkem upraveno 1 x.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 5 bře, 2009 19:12

Seriál Červený trpaslík se vrátí s novými díly
Nové díly napsal a režíroval původní spoluautor Doug Naylor a nechybí ani původní herci Chris Barrie (Rimmer), Craig Charles (Lister), Danny John-Jules (Kocour) a Robert Llewellyn (Kryton). Navíc se budou vysílat ještě dva speciály ze zákulisí, které ovšem nelze považovat za nové díly seriálu.


Kód: Vybrat vše

http://www.novinky.cz/kultura/159869-serial-cerveny-trpaslik-se-vrati-s-novymi-dily.html


Červený trpaslík - nové díly již v roce 2009

Kód: Vybrat vše

http://info-koktejl.cz/hudba-film-kultura/filmove-novinky/cerveny-trpaslik-nove-dily-jiz-v-roce-2009/
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » čtv 5 bře, 2009 22:43

Doufám že si udržej kvalitu starejch dílů
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 5 bře, 2009 22:53

Tomu nevěřim. Už ke konci to bylo slabší a co teprve teď po tolika desetiletích. Ale aspoň něco, když ten film nikdy nenatočili. A uvidíme jestli se nakonec Listech s Kochanskou dají dohromady.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 3 kvě, 2009 11:03

Koukali ste už na ty nové díly?
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » ned 3 kvě, 2009 12:11

Ne. :)

Uživatelský avatar
Darken222
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 253
Registrován: ned 21 zář, 2008 9:44
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Darken222 » ned 3 kvě, 2009 12:33

Jo, nic moc :(
"...Dokud boj kolem zní, každý na svém místě buď...Silou lví, každý z nás to je obrněný stroj.Věrnou stráž, vlasti máš. Sokol třímá prapor tvůj...Nad námi prapor vlá, v rudém poli bílý lev."
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 28 srp, 2012 18:48

LISTER: (Panikaří) Jak je to možný!? Kam se moh` zdejchnout!? (Zdvihne ze země červené trenýrky a začíná si je nandavat) Vypadnem odsud, Krytone, dějou se tu divný věci. Něco moc, moc divnýho!!! Ta bolest v rozkroku...

Je vidět pohyb v LISTEROVÝCH trenýrkách, které začínají vydávat svírající zvuk. LISTER zakřičí!

KRYTON: Co je Vám ?
LISTER: (Naprosto bezhlavě křičí) Zbláznily se mi trenýrky - scvrkávaj se! Ježiši! Moje spodky, jsou živý a zmenšujou se!!! (LISTER padá zády na zem a svíjí se v bolesti) Pomoz mi, prosim tě, Krytone, pomoz mi, prosimtě, pomoz mi!!!

KRYTON si kleká a pokouší se LISTEROVI trenky sundat. RIMMER vchází a vidí zezadu na KRYTONA, který klečí přímo mezi LISTEROVÝMA nohama, navíc se stále zapojenou rourou v tříselné zásuvce.

LISTER: (Stále se divoce kroutí) Sundej mi je, stáhni mi je! Servi je ze mě!!!! No tak, Krytone. Snaž se?, no!

KRYTON konečně stáhne nezbedné trenky. Stoupne si a my vidíme, že trenky se scvrkly do takového rozměru, že by si je oblékla snad jen Barbie. Dává je na LISTEROVU palandu

RIMMER: (Nevěřícně stojí a říká LISTEROVI) Nemůžu říct, že mě to zas tak moc šokuje... ty přeřízneš cokoliv, viď?!
LISTER: Ty trenky, prosim tě, kde jsou?
KRYTON: Dal jsem je semhle a ?(Dívá se, ale nemůže je najít)
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Příspěvekod Duke » úte 28 srp, 2012 21:50

Měl jsem v oblíbených video s hláškama z Red Dwarfu, bohužel nedávno zablokováno. Budu si muset všechna videa stahovat hned jak je dám do favu asi.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Příspěvekod Michal Kroužek » stř 29 srp, 2012 8:19

Nevim proč takové věci mažou. Přitáhne to k tomu akorát další lidi, kteří trpaslíka ještě neznají.





Červený Trpaslík - Polymorf - Vražedný Kebab


Červený trpaslík - psí mleko
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 26 bře, 2013 11:42

červený trpaslík - sesřih


Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Corp. Anderson
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 284
Registrován: pát 22 úno, 2013 19:56

Re: Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Příspěvekod Corp. Anderson » ned 28 črc, 2013 13:45

Rimmer: Krytone, změň polach z modrého na červený.
Kryton: A jste si jistý pane? znamenalo by to vyměnit žárovku.
Kocour: Kašlete na červenej, to chce rovnou hnědej.

(Rimmer se marně učí Esperanto)
Rimmer: Holly, jak by řekl eperantysta: Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideto a myslím že víš co to znamená.
Holly: ano, pošlete pro portýra, zdá se že mám v bidetu žábu.
Rimmer: No a? Jak je tedy, že tvůj fotr byl spiťar a tvoje matka si to rozdala s každým na potkání?
Holly: to ti neřeknu!!

Lister: chci se vrátit na zemi.
Rimmer: A jak víš že ještě existuje, co když vybouchla?
Lister: jasně, neboji neovládli mravenci!!(ironicky)
Rimmer: země ovládána hmyzem? no výborně třeba dostaneš konečně dobrou práci!!

Rimmer: ty si to nepamatuješ? švanda, bžunda, prča.. prostě Listy a Rimsy!!
Lister: Kdy?
Rimmer: No....tak třeba jak si spadl z nákladové rampy to jsme se nasmáli.
Lister: Ty ses smál, já skončil na půl roku na marodce,
Rimmer: Jo.... a pak jsi tu celé prázdniny obcházel jak kriketová branka. To byly časy

Holly: minulý týden jsme narazili na měsíc, který vypadal jako pozadí Marylin Monroe.....obletěli jsme ho hned několikrát

Kristina Kochanská: Jaká je naděje, že se odtud dostanem?
Kryton: Asi taková jako vidět pana Listera drátem přišívat záplatu na žlutých těhotenských kalhotách.
Dave Lister: To už je fakt dávno, co jsem tohle dělal.

Arnold J. Rimmer: (na Hollyho) Ty jsi naprostý, naprostý, naprostý... to slovo ještě nevymysleli, aby vystihli to co opravdu jsi, ale to jsi a to naprostý, naprostý - tři tečky.

Arnold Rimmer: Ubylo by vás, kdybyste měli můj sestřih?
Kocour: Něco takovýho už mám. Jenomže ne na hlavě.

Kocour: Dej sem ten šíp! Může nám říct spoustu věcí o tom, s kým tady máme tu čest.
Dave Lister: Tak co?
Kocour: Jasně! Určitě ho vypálili z luku.

Kocour: Ale opičáku, ty seš marod, maród, bezmocnej a v bezvědomí. Kdybys nebyl můj přítel, stopil bych ti boty.

Arnold J. Rimmer: Jen se posmívej. To už tu bylo. Vysmívali se Galileovi. Smáli se Edisonovi. Taky Kolumbovi.
David Lister: Kdo je Kolumbus?
Arnold J. Rimmer: Trhan v pláštěnce, co objevil Ameriku.

Uživatelský avatar
Corp. Anderson
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 284
Registrován: pát 22 úno, 2013 19:56

Re: Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Příspěvekod Corp. Anderson » ned 28 črc, 2013 13:45

Dave Lister: Hele, mysli si co chceš, ale podle mě po dobrým víně ti nezůstane kolem pusy pěna, která jde dolů jenom ředidlem.

Holly: Hledá nás od našeho odletu, dostihl nás, když jsme se obrátili.
David Lister: Takže to trvalo tři miliony let!?
Holly: Jo, co chceš, obyčejný poštovní průměr…

Holly: Tři miliony let letíme vesmírem a zjistili jsme spoustu věcí: nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky.

Holly: Nechci tě vyděsit, ale na lodi je zřejmě cizí forma života!
Rimmer: Myslíš jako minule? Jak jsi nás všechny vzburcovala a vyletěli jsme nákladovými vraty s bazukoidy a ruksaky a zatím šlo o Listerovy ponožky?
Holly: Nerozpoznala jsem genetickou strukturu! Z biologického hlediska šlo o novou formu života!

Rimmer: Možná že potřebuje radu.
Lister: Od tebe?
Rimmer: Dělal jsem na lince důvěry.
Lister: Já vím. Jedno dopoledne.
Rimmer: Déle jsem to nevydržel.
Lister: Nedivím se ti. Volalo ti pět lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to si jeden chudák spletl číslo!

Kocour: Dneska vypadám opravdu k světu. Vypadat jen o chloupek líp, tak mě zakážou.

Kocour: Co to je?
Kryton: Něco se blíží k asteroidu.
Lister: Je to sonda. Blíží se asi půl kiláku východně. Vypněte všechny světla.
Kocour: Tobě to pálí. Budou si myslet, že nejsme doma.
Rimmer: Pokud bude situace svízelnější, Kryton by mohl otevřít dveře a říct, že jsme se přestěhovali

Rimmer: Holly, ty seš užitečnej jak automat na kondomy ve vatikánu

Holly: Mé IQ je 6000, to je jako 6000 učitelů tělocviku nebo 12000 hlídačů na parkovišti.

Holly: za ty tři miliony let chovám bláhovou naději, že lidstvo přestalo válčit, vyléčilo všechny nemoci a zjednodušilo formulář daňového přiznání.

Lister: Co to je?
Kryton: to jsou vaše ponožky pane.
Lister: ne nejsou, tyhle jdou ohnout.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 1 úno, 2016 19:28

Červený trpaslík je nově na streamu:

Kód: Vybrat vše

https://www.stream.cz/porady/cerveny-trpaslik


?mrgreen?
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Červený trpaslík/Red Dwarf (1988)

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 11 črc, 2020 7:52

Craig Charles (Dave Lister) z Červeného trpaslíka má dnes narozeniny. Je mu už 56. ?shock?

Kód: Vybrat vše

https://www.tvguru.cz/craig-charles-predstavitel-listera-ze-serialu-cerveny-trpaslik-slavi-56-takhle-se-zmenil-po-32-letech-od-premiery/


Nezapomeňte, že letos měl premiéru film Red Dwarf: The Promised Land. Sic teda na csfd.cz ho uvádí jako 13. sérii.

Kód: Vybrat vše

https://en.wikipedia.org/wiki/Red_Dwarf:_The_Promised_Land


Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Seriály“