Sraz u Hejtmana

Vše co by bylo jinak nekompromisně smazáno.
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Sraz u Hejtmana

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 17 čer, 2007 21:27

Sraz-postupně přidávám info
Předem řikám, ještě sem se neptal rodiny jestli to smim uspořádat. Ale protože se objavili další zájemci, tak radši udělám téma.
Místo:Konalo by se to u mě v Sezimovo Ústí, je ot kousek od Tábora, takže ke mě můžete snadno dorazit MHD od nádraží.
Tady je seznam lidí okolo Vojska, kteří by o to mohli mít zájem a kteří maji řístup do tohoto tématu:
Duke 18 Praha, Michal Kroužek 20 Sezimovo Usti, sHImi 21 Prelouc, x-internetak 15 ?, JRut 22 jizne od prahy,DC 18 Nova Paka, Kun@ 19 Praha, Adamicz 21 ?

Ubytování: pes je rapl, takže záleží na počtu účastníků a náladě psa, nemá rád cizince, ale je malý, takže se nebojte, že vás sežere.
Takže buď u mě doma nebo stat na zahradě jak navrhnul DC nebo kombinace.
Duke by asi vzal pár lidí z Prahy autem.
Termín: viděl byhc to na začátek července o víkendu.
Proč? Chodim do práce, dovolenou nedostanu a navíc tou dobou by tedy asi mělí být rodiče a sestra u moře, takež se mi ot jeví jako nejvhodnější termín
Strava:Z dalších informací tušíte, že vás asi guláš neuvíá, vařit neumim, pes hájí území, ale obchod je cca 100m od domu. Supermarket. Takže zásobování bude asi skromnější.
Stany:Bylo by dobrý kdyby byla dostatečná kapacita, aby ste se tam vešli v nouzi všichni. Ale pes se snad zklidní, aby třeba 2-3 byli u mě v pokoji. Tohle je zatím hodně tevřené, podle podmínek co odstanu a podle otho kolik nás pojede.
Náplň a doba trvání srazu: ???????? navrhujte v dalších příspěvcích.
Trvání: Podle dohody páteční odpoledne - neděla nebo pa-so, so-ne, jak se dohodnete a budete mít spoje.

Varianta Praha:Pokud se někomu místo konání nelíbí, tak to někdo můžete uspořádat v Praze, toho se na 90% nebudu asi účastnit. Ale je klidně to může být. Mě to nevadí a bylo by to pro vás z hlediska dopravy snadnější. Aspoň pdoel toho co sem zatím zjistil kde kdo bydlí.
Pokud někomu z vás vadí zařazení do tématu, uvedení bydliště nebo věku, tak stačí napsat na icq a změním to.

Takže zatím nic nějak moc nehroťte, aby ste něco nerušili, nehonili se s něčím nebo tak nějak, když ještě nevim jestli to pujde.Zítra se zeptám matky co oni na to, pokud bdue chtít rokovat s otcem, tak to budu vědět asi až v pondělí. Ještě je varianta, že to neschválí, protože pod námi bydlí děda s babičkou a babče by se to nemuselo líbit.


Piště sem jestli by jste se účastnili ať ostatní vědí jak to vypadá.

Mapy:
Tábor, vlakové nádraží:

Kód: Vybrat vše

http://www.mapy.cz/?query=T%C3%A1bor,%20vlakov%C3%A
9%20n%C3%A1dra%C5%BE%C3%AD&portWidth=938&portHeight=7
05&zoom=9&mapType=base&centerX=133663898&centerY=1333274
95#centerX=133650555@centerY=133553147@typ=base@zoom=12@
vizType=click@vizIds=item-2-list


Sezimovo Ústí 1:
Nahoře máte už vidět Tábor

Kód: Vybrat vše

http://www.mapy.cz/?query=Sezimovo%20%C3%9Ast%C3%A
D%20&portWidth=938&portHeight=705&zoom=16&mapType=base&c
enterX=133669133&centerY=133453758#centerX=133709652@cente
rY=133445179@typ=base@zoom=12@vizType=none@vizIds=none


Můj dům:

Kód: Vybrat vše

http://www.mapy.cz/?query=Sezimovo%20%C3%9Ast%C3%
AD,%20Dr.E.Bene%C5%A1e%20848&portWidth=938&portHeight=
705&zoom=12&mapType=base&centerX=133709652&centerY=13
3445179#centerX=133682141@centerY=133435954@typ=base@
zoom=15@vizType=none@vizIds=none


Bára:Ve vedlejším tématu jsou fotky našeho psa Báry, aby ste věděli o koho jde.
http://forum.vojsko.net/viewtopic.php?t=582

Všem sedmi vyjmenovaným víše jsem poslal odkaz na tohle téma, aby jste měli info.

Aktualizováno ve 23,03 v neděli 17.6.2007 přidáním Báry - skutečného času, ne času tady na fóru, který ukazuje o hodinu míň špatně
Naposledy upravil(a) Michal Kroužek dne ned 17 čer, 2007 22:16, celkem upraveno 9 x.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 17 čer, 2007 21:42

Příspěvek pro další věci ke srazu.
Jinak horní příšpěvek každou chvíli doplňuju o nové info, tak sledujte, kdy je napsáno, že jsem to naposled změni a kdyžtak si to pročtěte.
Celá sekce Srazáci a témata v ní jso uvidět pouze, když jste přihlášení a vidí jí pouze 8 vijmenovaných uživatelů. Ostatním je skrytá.

Další bod k diskuzi je pak co budem dělat. Jestli jenom pokecáme, povyměňujem věci (JRut,DC) a večer třeba na kulečník apod.


Aktualizováno ve 22:54 v neděli 17.6.2007
Naposledy upravil(a) Michal Kroužek dne ned 17 čer, 2007 22:19, celkem upraveno 6 x.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Kun@
Redaktor
Příspěvky: 10
Registrován: ned 13 srp, 2006 12:34
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kun@ » ned 17 čer, 2007 21:53

Určitě bych měl zájem účastnit se. Dopravil bych se asi přímo autobusem, v tom by problém být neměl. Stan pro 1-2 osoby (dle zavazadel) mám.
Najdete - li v našem guláši známku, pak je to známka kvality!
куница

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 17 čer, 2007 22:31

Jinak vzpomeňte si jak vypadá příroda. :wink: Např. les (máme tak 100-150m od baraku), pes(máme v domě), králíci(děda je pěstuje na zahradě), morče(vegetí si u ségry v pokoji). :mrgreen: :mrgreen:
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » pon 18 čer, 2007 6:41

no já přijedu z Starý Paky a je mi 17.....jede mi to do Prahy busem (nemusim přestupovat) a pak 30 minut přesun z černýho mostu...v Praze sem párkrát byl,mapu nemam :)
radši dám kilčo zta autíčko :)

beru si AS kvér,maskáče,kanady,můžem si trošku zakropit,mochaloj knížky,nějaký starší mapy,svůj bergenbágl na to,nějaký Novopacký pivka a asi jednu vodku :D

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 18 čer, 2007 8:16

Tak AS mimo tebe hraje jen JRut. Jinak asi nikdo :wink:
Jinak zatim nevim. Ptal sem se matky. Divně koukala, kde by ste spali apod. Termin když by tu nebyli se ji taky nejak nezdál, takže uvidíme. Kdyžtak to bude v Praze. Pokdu to nekdo z pražských (Duke,Kun@) zosnuje. Měli by ste tam i mnohem víc možností kam vyrazit.
Nebo u Prahy pokdu by se do toho pustil JRut.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Adamicz
Četař
Četař
Příspěvky: 46
Registrován: stř 16 kvě, 2007 11:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adamicz » pon 18 čer, 2007 13:16

Jestli by to bylo v sobotu 7. nebo 8. v nedeli tak to nemuzu, sem v Polsku. Jinak sem pro :D

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » pon 18 čer, 2007 17:18

Paráda..pokud to bude v Táboře,tak naůíšu táborskýmu AS týmu nějakýmu a s JRutem si dáme akcičku,pokud v Praze tak si dáme akcičku s pražksym výběrem :D

ale Tábor je lepší,v Praze sou drahý kurvy a chlast :shock:

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » pon 18 čer, 2007 17:29

DC píše:Paráda..pokud to bude v Táboře,tak naůíšu táborskýmu AS týmu nějakýmu a s JRutem si dáme akcičku,pokud v Praze tak si dáme akcičku s pražksym výběrem :D

ale Tábor je lepší,v Praze sou drahý kurvy a chlast :shock:


Dyk máš vlastní wepnu, tak kurvu nepotřebuješ. :lol:

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 18 čer, 2007 19:32

Zatim to vidim dost skepticky.
Ujal by se někdo z vás organizace srazu v Praze? Bylo by to pro všechny blíž.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Adamicz
Četař
Četař
Příspěvky: 46
Registrován: stř 16 kvě, 2007 11:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adamicz » pon 18 čer, 2007 20:58

Duke píše:Dyk máš vlastní wepnu, tak kurvu nepotřebuješ. :lol:


Né, to on jen myslel na ostatní :D

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » úte 19 čer, 2007 15:45

no když budu mit ten bodák,tak to uděláme takhle:já mam doma kuklu,vy si narazíte do čela kšiltofku,já položim nůž na krk a zbrań k zádům,odvlečem do parku,každej si jednou vrzne a pudem na další..dokud nebudeme mit dost :)


Zpět na „Archiv - Forum“