523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Vše co by bylo jinak nekompromisně smazáno.
Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Duke » úte 28 kvě, 2013 23:59

Michal Kroužek píše:Hlavně ty ses furt nic nenaučil. Pořád by si jen bránil hlínu. Vem si mapu, kde sme spolu proti Rakousku-Uhersku a Německu. Ty sis odlamil armádu na AI. Já skoro sundal R-U, vzdal sme se 70% provincií i halvního města, ale hospodařil sem s amrádou a po pár týdnech mám na mapě převahu. Zati mty ses svojí obrnaou máš pár provincií z toho jednu sem ti dal. tři máš rozstřílené a revoltící a jedna ti zase utekla ke mě.


a) mě teď nerevoltí ani jedna, rozstřílená je jenom jedna a ta co přeběhla je rakušáka co sem mu do ní bušil
b) do francie jsem šel, protože jednak jsem potřeboval šurky a druhak jsem byl pak nějakou dobu sám proti dvěma
ale to je stejně k jiný hře.

Michal Kroužek píše:Tahle hra neni o obraně všeho, neorzhodnosti a přebíhání sem a tam jako si tu předváděl. Bojuješ jak Frantíci.


To není, tvoje aktivita byla tak úchvatná, že jsi první týden měl armádu upřostřed země a než by ses někam dostal tak by to trvalo den.

A turek útočí po 16 brigádách, který umřou na pláži i proti 5ti jeho co dokáže shromáždit. Rakušák útočí po 30 brigádách a to by rozsekal v pohodě. Útok když je jasný, že nemám jak sám projít a na druhý straně nemám jak bránit půl země je sice fajn, ale jenom pro někoho kdo má armádu doma a když už přijde, tak odvolává útok kvůli nedostatečný přesile při útoku na pevnost, což bylo jasný od začátku.

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Duke » stř 29 kvě, 2013 0:00

Tahle hra moc nevyšla, bude to chtít pružnější komunikaci a nějaký strategický plán... a samozřejmě aktivitu na frontě.

Petr0101
Rotný
Rotný
Příspěvky: 84
Registrován: stř 24 dub, 2013 6:41

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Petr0101 » stř 29 kvě, 2013 16:12

Po dlouhé době něco:

BalinFromMoria » před 46 minutami

Takže naše hra se stále vyvíjí.
Útok na Španělsko pokračuje. Držte se, nedělejte zbytečné výpady, zbytečné ztráty jednotek např při útoku 5 vs 10 nepřátelských a tak dále a tak dále.
S Němcem komunikuji ve hře, snad jsou dost tupí a nešpehujou nás. Bojuje tam s Ruskou armádou, zatímco já jdu Rusovi zabrat hlavní město. Dále mu tam asi popluje Švéd na vylodění, tak jsem mu už psal aby si připravil vojsko. Jinak Rusa bych už mohl dodělat.
Itálie... Illusivemane dej bacha, asi se ti tam bude pokoušet vylodit Ottoman dohromady s nějakými +- 50 jednotkami. Takže si připrav obránce zřejmě v Palermu, Reggiu a Brindisi a musíš ho chytit jak se bude vyloďovat jinak budeš v pytli!
Obrázek

Uživatelský avatar
SirHamster
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 12
Registrován: pát 12 dub, 2013 10:44
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada; +420776154028

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod SirHamster » stř 29 kvě, 2013 22:05

Turecko neoplývá životem, jak bych si představoval, ale ťukám současnému husarskému kousku, který je velmi slibný. ?cool? Ještě bych poslal dalších 20 ve třetí vlně, pojistka se vždycky hodí ?roll?

Rusko přijde o hlavní město, ale Německo bude taky na trosky. Škoda jen, že jste se začali bavit a "domlouvat" ?roll? až po akci, ne před ní ?:D

Gratuluju ke švédský obraně poloostrova ?:-P i Rusům k vítězství v Lotyšsku ?:-P

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 30 kvě, 2013 10:38

Chce to pak dát interní mapy. Kde se rozdělíem na dvě frakce. Ať si to natrénujeme a vyberou se vhodní hráči.
Na příští mezialianční byhc našetřil GM. Aspoň pár desítek. Tak můžeme koupit od AI děla apod.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Duke » čtv 30 kvě, 2013 11:36

Potřebuju 5k dřeva a 5k oceli abych mohl postavit nový hlavní město. Nemáte někdo nazbyt?

PS: Němec je bez armády.

FR.TYGR
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 14
Registrován: úte 7 kvě, 2013 16:17

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod FR.TYGR » čtv 30 kvě, 2013 12:11

No nevyšlo to ted,vyjde to příště...
jak už tu bylo navrženo...
nebylo by od věci dát vzájemnou týmovou hru jen mezi sebou...
bud 2:2,3:3...nebo třeba i 5:5...
pokud tecdy bude dost aktivistů...
já třeba dosud netušil jak snadno se dá rozsekat vylodující se armáda na pobřeží,to jsou taktické věci,které je třeba vypilovat a souhra ta zcela chyběla...
další věc,snažil jsem se osobně spolu s Hamsterem rozebrat portugalsko pro posílení ekonomiky,bylo to také netaktické...
zpětně by člověk vše řešil jinak...
hlavně se z toho poučit,a neupadat do letargie...
Zítra je taky den! :)
Obrázek

Petr0101
Rotný
Rotný
Příspěvky: 84
Registrován: stř 24 dub, 2013 6:41

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Petr0101 » čtv 30 kvě, 2013 15:21

nevim jestli to pomůže tak snad aspoň trochu:

hubkuba » dnes, 10:35

Tady je špehování Maroka...

http://imageshack.us/photo/my-images/5/supremacymoroco.jpg/?sa=0
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 30 kvě, 2013 17:14

Díky za tvojí špionáž.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Petr0101
Rotný
Rotný
Příspěvky: 84
Registrován: stř 24 dub, 2013 6:41

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Petr0101 » čtv 30 kvě, 2013 17:20

Není zač ,ale už to není co bývalo ?:-P
Obrázek

Petr0101
Rotný
Rotný
Příspěvky: 84
Registrován: stř 24 dub, 2013 6:41

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Petr0101 » čtv 30 kvě, 2013 21:35

BalinFromMoria » před méně než minutou

Super, Maroko teda hlídá východ proti vylodění Itálie, takže dobijte co se dá ve Španělsku.
Ottomanu teďka dělám průvan ze tří stran, takže neví zda to přijde a kdy to přijde, takže asi nijak teďka útočit nebude.
Rusko... no měl bych ho dodělat do konce týdne. Pokud se mi podaří najít tu jeho armádu a utkat se s ní, tak bych mohl vyhrát. No uvidíme.
Švédsko... kdoví co má v plánu, ale nechával bych si nějakou armu kdyby se zase pokusil vyplout, což ale asi už neudělá.

Jinak celkově to vypadá skvěle. Máme jednoho poraženého (teda skoro), druhé Rusko má jen zbytky a ostatní se budou teďka asi jen bránit.
Dobudeme zbytek Španělska, sjednotíme a nahromadíme vojska a Artilérie, my s němcem dobudeme Rusko a budeme hlídat Ottomana a Švéda. Následně pokud už bude nějaká loď, dobudeme Maroko, já se možná vypravím do toho Ottomanska a Němec na sever. Mezitím bychom mohli rozebrat i Belgii a Polsko, ale co nejméně ztrát, takže všechno artilerie a najednou to vystřílet.
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 31 kvě, 2013 9:49

Já asi půjdu do Ruska a úřes něj do Německa. SirHamster mi psla, že tam neni moc armády.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Petr0101
Rotný
Rotný
Příspěvky: 84
Registrován: stř 24 dub, 2013 6:41

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Petr0101 » pát 31 kvě, 2013 15:46

xShepardx » dnes, 12:21

tak ted nevim jestli na maroko nepujdu vecer nějak sem nedočkavej ale tedka si líp propočítám vylodování protože minule to byla moje chyba prihlasil sem se moc pozde... premejslim normalne ze bych sel do Kaiwanu a vzal to nahoru mám to provest nebo pockat na vas ? ... on tam totiz nema pevnosti v tech mestech u me cim dyl budu cekat tim vic to opevneni ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 1 čer, 2013 19:16

Ví někdo s čim proti mě jde Němec od Berlína? Už se ukázalo první dělo. Neivm jeslti přisunotu posily ze Švédska nebo je tam radši nechat a čekat než se mi dokončí děla. Ústup s tim co mám v Němekcu nemá smysl. By mě zničili při naloďování.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Duke » sob 1 čer, 2013 19:41

Michal Kroužek píše:Ví někdo s čim proti mě jde Němec od Berlína? Už se ukázalo první dělo. Neivm jeslti přisunotu posily ze Švédska nebo je tam radši nechat a čekat než se mi dokončí děla. Ústup s tim co mám v Němekcu nemá smysl. By mě zničili při naloďování.


Moc tam toho mít nebude. Tipuju 15 brigád max. Kor když jsi mu zničil pár brigád už cestou. Víc než jedno dělo mít taky nebude, má jenom jednu továrnu v berlíně.


Zpět na „Archiv - Forum“