523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Vše co by bylo jinak nekompromisně smazáno.
Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Duke » pát 24 kvě, 2013 19:52

Michal Kroužek píše:Jn, hold snaha o kooperaci s Rusem. Neivm ejstli se radši nevrátit do Švédska a pak zkusit Brita.


Němec se zas rozhod popojít s armádou. Chjo chtělo by to dělostřeleckou nadvládu a byl by klid. :)

FR.TYGR
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 14
Registrován: úte 7 kvě, 2013 16:17

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod FR.TYGR » pát 24 kvě, 2013 23:24

Jen pro informaci...nechystám se umřít jak naznačovali protivníci:)
Ještě o mě uslyší...nejsem žádný zelenáč,i když dosud jsem působil hlavně jako samotář,osobně mám raději světové mapy,než Evropu,tak snad se v budoucnu někde na takové též potkáme... ?:D
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!
Naposledy upravil(a) FR.TYGR dne čtv 30 kvě, 2013 12:11, celkem upraveno 1 x.

FR.TYGR
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 14
Registrován: úte 7 kvě, 2013 16:17

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod FR.TYGR » sob 25 kvě, 2013 8:11

Změna ...:(
Chystám se umřít...
východ se nehýbe...a mě za chvíli zdrtí druhá Anglo-Francouzká přesila:(((
Čiže jest-li se východ nevrhne včetně "Turecka"! do ofenzívy místo sedění na řiti,tady smetou mě i POOTÉ Maroko a můžete to zabalit...
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
SirHamster
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 12
Registrován: pát 12 dub, 2013 10:44
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada; +420776154028

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod SirHamster » sob 25 kvě, 2013 14:03

na továrnu budu mít z vlastních zásob :)

FR.TYGR
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 14
Registrován: úte 7 kvě, 2013 16:17

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod FR.TYGR » sob 25 kvě, 2013 14:51

SirHamster píše:na továrnu budu mít z vlastních zásob :)

španělské dřevo pomohlo...zato španělsko chřadne pod neustálým tlakem armád Francie i Anglie a suroviny ubívají o nějakém rozvoji nemožno ani snít,natož uvažovat...v Turecku přestante spát a něco podnikněte,vybijou-li mě budete jen 4 na 5:(
Obrázek

FR.TYGR
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 14
Registrován: úte 7 kvě, 2013 16:17

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod FR.TYGR » sob 25 kvě, 2013 14:55

a jak se probere Talián,budou na Hamstera hned tři...

FR.TYGR
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 14
Registrován: úte 7 kvě, 2013 16:17

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod FR.TYGR » sob 25 kvě, 2013 18:23

Petr0101 píše:--------------------------------------------------Zprávy pro 23.5:----------------------------------------------------------

BalinFromMoria » včera, 22:08

K naší alianční hře. Jsme na tom teďka dost bledě a jsem rád že alespoň Němec stihl odvolat ten útok než se s Rusem střetli. Švéd nám taky ukázal armádku a vypadá to že vypluje na cestu. Ottoman stále vyčkává, ale postavil si dobrou obranu, takže u něj nevím. Maročan bude teďka vyskakovat a moc se mu nedivím po tom Italském propadáku... A Španěl nám alespoň pomalu umírá. Ale počtama vojáků jsme na tom dost špatně.

Potřeboval bych tohle.
Brit by se měl připravit k partyzánskému útoku na Švéda. Stačí 20 jednotek které jen dobudou jedno město (nejlépe asi Bergen s olejem) a klidně zase utečou.
Němec pevnosti!
Vosahlo, zkus udělat protiútok na těch 22 jednotek Maroka, co se bude chtít vylodit u Barcelony. Stačí stát hned na pobřeží a ony je už zničí. Jinak ubránit se a pomalu sbírat jednotky k dalšímu postupu.
Ital... ubránit se. Nevím teďka co s tebou.
A samozřejmě postup Španělskem! To musí padnout!


Tady to je černé na bílém,zlikvidovat mě a pak ostatní...:(
a co se stalo,jako že nic...čiže k čemu je tato vskutku super špionáž?!?
Dík patří Hamsterovi,který se snaží aspon trošku pomoct,škoda těch jednotek co šli do Itálie na smrt,u mě by pomohly více...
Itálii musí zlomit "TUREK" !!!
Má na to potenciál...
Zachrante mě a nebudete litovat...Franta ?cry?
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 25 kvě, 2013 19:33

Já vymlátim Anglány z mojí země a pak bych chtěl rovnou přejít k nim. To ho snad sundá. Už jich tolik mít nemůže a bude se muset stáhnout. Duke budem uset na východě stačit sám. Flash zkusim popohnat. Zrovna je online.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

FR.TYGR
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 14
Registrován: úte 7 kvě, 2013 16:17

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod FR.TYGR » sob 25 kvě, 2013 20:57

Zdá se že se to v Turecku hnulo...zato v Rusku se schyluje k dalším problémům...
Nejlepší obrana je útok a iniciativu drží zatím oni...
Nebot i přes přehmaty jsou mnohem více online a spolupracují...
Jinak jen v bojích se mnou ztratili Frantíci 86000 a Angláni 60000 vojáků...nemají to zadarmo...

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 27 kvě, 2013 13:50

Ten DUke to je vůl. Přesvedčil Flashe (Turecko), aby ho šel bránit. Strašná kempa. Chci vidět co chce dělat proti 5ti až to pojedeme, protože si Rusko hrálo na svém písečku a Turecko spalo a pak šlo k němu plácat bábovičky. Nebýt to alianční hra, tak bych na Duka snad sám zaútočil, když to vidim. Tohel může vymýšlet jen Überlama.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 28 kvě, 2013 8:28

Tak mě dostali na pláži. :-( a mezitim u mě na několika místěch útočí Němec. Hold jak nehraje Rus ani Turek.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
SirHamster
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 12
Registrován: pát 12 dub, 2013 10:44
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada; +420776154028

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod SirHamster » úte 28 kvě, 2013 13:29

Pánové jsem jedinej, kdo postavil z naší aliance továrnu! ?shock? Brit dal 3, Němec a Rakušák po 2, Ital a Francouz po 1, tj. 9 továren aliance 1. já za hoďku dostavim druhou... ?:? Jsem zvědavej, jakou výhodu nám přinese monopol na ropu... ?:D

Turek by měl využít efektního vylodění ?cool? a jednu provincii dobýt a co nejrychleji si bezpečně přesunout další vojsko. Jakmile bude v Itálii přes 50 vojáků, tak je po něm. :??:

My ve Španělsku statečně otravujeme, ale přesila je velká, brzo bude anglofrancouzská ?evil?

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Duke » úte 28 kvě, 2013 17:25

Michal Kroužek píše:Ten DUke to je vůl. Přesvedčil Flashe (Turecko), aby ho šel bránit. Strašná kempa. Chci vidět co chce dělat proti 5ti až to pojedeme, protože si Rusko hrálo na svém písečku a Turecko spalo a pak šlo k němu plácat bábovičky. Nebýt to alianční hra, tak bych na Duka snad sám zaútočil, když to vidim. Tohel může vymýšlet jen Überlama.


Takže ty vole, Turecko se nikam nehnulo a místo aby se rozsekal na pobřeží jako třeba ty, tak jsem poskytl možnost efektivně napadnout rakušáka. Strategická pozice ruska bez pomoci je dost špatná, když si navíc němec i rakušák goldama podplatili průchod polskem a rumunskem. Ty jsi se zvládnul oddělat sám, ale protože jsi lama tak na mě nemáš už ani jak zaútočit. Já jsem mohl zaútočit jenom na jednoho z nich bez možnosti bránit se proti druhýmu (což ti asi při pohledu na mapu nedojde, že oni maj jednu provku sousední proti mejm dvoum).

Takže prostě koncentruju jednotky a zkusim protiútok, jelikož já hraju 1v2.

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Duke » úte 28 kvě, 2013 17:29

Můj pohled na věc:
Rusko neni schopný bez krytí jedný fronty efektivný obrany, na to jsou ty jednotky moc pomalý. Takže jestli nerozsekám němce tak jsem out.
Turecko, no activity, no comment.
Švédsko, statečně se rozsekal u břehů, bojová efektivita 0, příště to chce asi rychlej útok než nepřítel získá iniciativu. Nebo hned po tom co se rozseká, nejlépe hned si vybrat kde bude supportit.
Španělsko + Maroko: skvělá práce, ale je to u vás 3v2, což je blbý.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: 523400 - CS Army Challenge (5v5, Evropa)

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 28 kvě, 2013 20:10

Já sem u tebe měl celou armádu skoro týden a stejně si odmítal společný útok. Takže přítomnou Turka po mém odchodu by nic nezměnila. Měl by porazit Itálii. Teď jsou tam provky bez posádky. mohl proít. Kdyby jsme udeřili dokud sme víc stíhal a bylo to 5 na 5, tak smem ohli něco uhrát. Kdžy ste vy dva furt jne dřepěli, tka mi zbývalo buď zaútoči na tebe jako největší lamu a nebo jít do Anglie.

Hlavně ty ses furt nic nenaučil. Pořád by si jen bránil hlínu. Vem si mapu, kde sme spolu proti Rakousku-Uhersku a Německu. Ty sis odlamil armádu na AI. Já skoro sundal R-U, vzdal sme se 70% provincií i halvního města, ale hospodařil sem s amrádou a po pár týdnech mám na mapě převahu. Zati mty ses svojí obrnaou máš pár provincií z toho jednu sem ti dal. tři máš rozstřílené a revoltící a jedna ti zase utekla ke mě.

Tahle hra neni o obraně všeho, neorzhodnosti a přebíhání sem a tam jako si tu předváděl. Bojuješ jak Frantíci.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Archiv - Forum“