CZ 75 P-07 DUTY

Samopaly, útočné pušky, pistole,...
Krabik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 17
Registrován: pát 27 bře, 2009 19:46

CZ 75 P-07 DUTY

Příspěvekod Krabik » pát 27 bře, 2009 23:40

Když už je tu silná převaha CZ

Kód: Vybrat vše

http://www.czub.cz/index.php?p=32&idp=1&ids=2&idz=250&lang=cz

Když jsem tak koukal n nabídku pistolí CZ už je tam pár kousků co alespoň zvenku nevypadají jako CZ75 Nevím ale jestli to není na škodu například Z40 se už asi přestala vyrábět (licence CZ od Coltu)
Jaké jsou vaše názory na české zbraně? pokud možno spíše z pohledu kvality konstrukce, než vlasteneckých názorů

Děkuji

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » sob 28 bře, 2009 2:10

Podívejte se na ceny a poznáte sami. Pistole CZ jsou silně předražené.

Krabik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 17
Registrován: pát 27 bře, 2009 19:46

Příspěvekod Krabik » sob 28 bře, 2009 10:22

a kolik by sis představoval že by měli stát přeci jen jsou jiné náklady když půl pistole odstříkneš z plastu a nebo ji obrobíš z kovu a navíc asi to bude hlavně o cenové politice podle mě CZ je oblíbena u určitých skupin lidí a ti ji preferují i když bude o nějaký ten tisíc dražší a stejně tak kdo miluje glock si ho koupí a bude mu jedno že je levnější nebo dražší o nějakou tisícovku pistol si nekupuješ na týden. Jen asi CZ jsou s kvalitou trošku na štíru spíš teda s precizností výroby Měl jsme tu čest 4 roky tam fungovat a mé zkušenosti jsou důvedem proč bych si rozmyslel jestli CZ koupit ale zase je to klasika a poslední dobou je v Uherském Brodě trošku jiná politika než dřív a i ty zbraně se zlepšují tedy podle mého názoru

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » sob 28 bře, 2009 15:00

Co to meleš? Sám sem boucheš odkaz na pistoli s polymerovým rámem a opíráš se tady do Glocka? Trochu si protiřečíš, ne? Já měl CZ85 a byla to naprosto výborná pistole. Bohužel jsem hodně často měnil hlaveň (skoro každý 2000 výstřelů), prostě to nevydržela. A ještě nešla jen vyměnit kus za kus, musel jsem ji donést zbrojíři, který ji napasoval.
Osobně se mi CZ75 líbí (ale ne ta s polymerovým rámem), ale po zkušenostech dávám už přednost jiné značce. A co se týká ceny, jsi uplně mimo. Má to jiné důvody a ty bych tady raději neuváděl.

Krabik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 17
Registrován: pát 27 bře, 2009 19:46

Příspěvekod Krabik » ned 29 bře, 2009 17:35

Aha promiň velmi se omlouvám jen jsem prezentoval svůj názor a do Glocku se neopírám jen jsem ho uvedl jako příklad stejně zak jsm mohl uvést USP, beretu nebo cokoli jiného prostě jen mě napadl Tak se tedy ještě jednou omlouvám nechtěl jsm se někoho dotknout Jen prostě ceny CZ mě přijdou normální a když víš jak nakupovat tak ji bez problémů seženeš i za polovinu když ti neva že si na ni třeba půl roku počkáš. Je ale nepopiratelné, že když měníš hlaveň po 2000 výstřelech, že už toho máš odstříleného mnohem víc než já a taky tě to asi živí nebo hodně moc baví a s tím se nemůžu rovnat :(

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » úte 31 bře, 2009 16:30

Mě se ČZ75 vždycky líbila a tyhle pistole s kanadským rámem byly nepřekonatelné. Bohužel kvalita současných zbraní je tristní. Zájemce si dnes už najde jen mezi policií a opravdovými nadšenci. CHápu, že to je česká zbraň, jenže pokud si mám vybrat mezi pistolí ČZ75, která stojí cca 16tis a je špatně vyrobena a Glockem za 13tis, který je osvědčený a spolehlivě funguje téměř bez čištění, tak je prostě můj výběr jasný. Konečného uživatel vůbec nezajímá, že ČZ75 je náročnější na výrobu. Zbrojovka také dělá pistole s plastovým rámem, ale když vezmu třeba ČZ100 a 110, tak ty kvalit Glocku rozhodně nedosahují.


Zpět na „Ruční palné zbraně“