Nabory

Armáda České republiky a ČSR, aktivní zálohy,...
26lubin
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24 bře, 2017 15:35

Nabory

Příspěvekod 26lubin » pát 24 bře, 2017 15:40

Co si myslíte o nových naborech. A fyzických testech. Myslíte že to někdo nezvládne? A jak moc těžký je tří měsíční kurz ve Vyškově? Dík za další zprávy a informace.

Malda115
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pát 7 dub, 2017 11:24

Re: Nabory

Příspěvekod Malda115 » pát 7 dub, 2017 11:38

Osobně se chystám do armády ale zatím jsem ve stádiu příprav.
Zajímali by mě dvě věci 1) existuje nějaká (byť malá)pravděpodobnost že bych se dostal k tankistum nebo k něčemu pásovému
2)a jaké jsou šance dostat se do misí

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabory

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 30 zář, 2017 14:39

Malda115:
1.) prý to není moc dobrá práce, tak by ses na tu pozici mohl i dostat.
2.) záleží u které jednotky by si byl. Pak se koukni, na jaké mise vyslala svoje lidi. Záleží také na tvých schopnostech/výsledcích.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Vaclavhlava
Vojín
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: ned 15 říj, 2017 20:24

Re: Nabory

Příspěvekod Vaclavhlava » ned 15 říj, 2017 20:31

Zdravím,
jak to teda vlastně je? Sem z toho teď dost zmatenej.. Za rok maturuji a chci do AČR. Na kariera.army.cz ale píšou, že hledají lidi jen na pozice co mě nezajímají. Myslel sem, že se přes jejich stránku přihlásím ke KZP a po něm si můžu vybrat k jakému útvaru půjdu. Dejme tomu na výběrovky k 43.vpr a u nich poté sloužit. Jak to tedy je s pozicemi? Můžu si vybrat nebo ne? Díky

Vaclavhlava
Vojín
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: ned 15 říj, 2017 20:24

Re: Nabory

Příspěvekod Vaclavhlava » pon 16 říj, 2017 10:45

Michal Kroužek píše:Malda115:
1.) prý to není moc dobrá práce, tak by ses na tu pozici mohl i dostat.
2.) záleží u které jednotky by si byl. Pak se koukni, na jaké mise vyslala svoje lidi. Záleží také na tvých schopnostech/výsledcích.

Zdravím, 
jak to teda vlastně je? Sem z toho teď dost zmatenej.. Za rok maturuji a chci do AČR. Na kariera.army.cz ale píšou, že hledají lidi jen na pozice co mě nezajímají. Myslel sem, že se přes jejich stránku přihlásím ke KZP a po něm si můžu vybrat k jakému útvaru půjdu. Dejme tomu na výběrovky k 43.vpr a u nich poté sloužit. Jak to tedy je s pozicemi? Můžu si vybrat nebo ne? Díky

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabory

Příspěvekod Michal Kroužek » stř 28 úno, 2018 20:45

Tak to záleží co zrovna armáda potřebuje no nebo co jim posvětí. Sleduj jejic hweb, teď je i v novém kabátě.

https://kariera.army.cz/vojak-z-povolani

Než budeš maturovat, tak mohou být otevřené jiné pozice. Asi také bude možná později možnost přesunu na jinou pozici. Ne na vše tě vezmou rovnou z civilu.

Jak řikáš ten 43.vpr, tam se můžeš hlásit jako příslušník AČR, takže nejdřív musíš být v armádě a potom teprve bdueš mtí šanci se tam vůbec pokusit přihlásit apod
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Armáda České republiky a ČSR“