Vojak strelec

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
qomatsu
Vojín
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: pon 11 čer, 2012 11:49

Vojak strelec

Příspěvekod qomatsu » pon 11 čer, 2012 11:53

Zdravim , chcem sa prihlasit do Slovenskej armady na poziciu strelca. V regrutacnom mi ten typek nevedel nic moc o tom povedat čo by som robil ake školenia by som si mohol spravit a tak. Preto sa obraciam na vás a bol by som rad keby mi o tom niečo poviete čo by som asi tak v kasarnach mohol robiť a tak. A keby sa chcem stat odstrelovačom tak ako nato. Vopred diky.

Triana
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 156
Registrován: pát 3 zář, 2010 18:07

Re: Vojak strelec

Příspěvekod Triana » stř 13 čer, 2012 16:42

Tak ono ťažko opísať čo budete robiť na tom konkrétnom útvare. Prácu vám totiž bude prideľovať veliteľ. V podstate prejdete 9 týždňovým kurzom, nastúpite na útvar, asi budete umiestnený niekde pri zbraniach a strelive. Budete sa musieť o to starať. Taktiež môžete byť umiestnený na vstupe na útvar a strážiť ho alebo hocičo iné, vážne záleží od vášho veliaceho, útvaru, odslúžených rokov, výsledkov... Školenia alebo cvičenia prebiehajú tak, že buď vás na ne vyšle váš veliaci alebo sú cvičenia na ktoré sa môžete dobrovoľne prihlásiť ale zase vám to musí váš veliaci schváliť. Keby ste sa chceli stať ostrelovačom tak musíte postupovať tak ako keby ste chcel na hocijaké iné miesto. Podáte si žiadosť a čakáte či vám schvália prevelenie. Častejšie sú ale ľudia určovaní na tieto miesta ak sa nejaké uvoľní.

stejně zníčí


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“