?

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
Drazen94
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 19 dub, 2011 10:00

?

Příspěvekod Drazen94 » stř 18 kvě, 2011 9:09

Môžem sa opýtať. Úspešne som zoštátnicoval a plánujem sa isť informovať do KE ohľadom vstupu do OSSR. Musím si dohodnúť termín predom alebo môžem rovno prísť v hociktorý pracovný deň? nerád telefonujem, mám radšej osobný kontakt :) Treba nejaké papiere zo sebou? vďaka za info

Uživatelský avatar
kapitan
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 167
Registrován: pát 26 lis, 2010 9:33
Bydliště: Zvolen

Re: ?

Příspěvekod kapitan » stř 18 kvě, 2011 18:12

Drazen94 píše:Môžem sa opýtať. Úspešne som zoštátnicoval a plánujem sa isť informovať do KE ohľadom vstupu do OSSR. Musím si dohodnúť termín predom alebo môžem rovno prísť v hociktorý pracovný deň? nerád telefonujem, mám radšej osobný kontakt :) Treba nejaké papiere zo sebou? vďaka za info


Nech sa páči - Stránkové hodiny od 08.00-12.00. Môžete prísť samozrejme aj bez ohlásenia, ale keďže sme vojaci a máme aj iné služobné povinnosti riskujete, že na skupine personálneho doplňovania nebude žiaden vojak, ktorý by Vám podal relevantné informácie o vstupe do ozbrojených síl SR. Takže telefonát vopred Vám ušetrí nie len čas, ale aj peniaze. (Teda predpokladám, že sa nebudete uchádzať o funkciu spojára - keď nerád telefonujete). Momentálne nie je vyhlásené žiadne výberové konanie, tak nečakajte, že si podáte žiadosť. Ale aspoň Vám kolegovia vysvetlia postup a určite pomôžu aj s výberom vhodnej funkcie.
Ako vojak pôsobím už 19 rokov a mojim cieľom (samozrejme aj s kolegami) je vybrať najlepších uchádzačov do armády za banskobystrický kraj. Na všetky otázky ohľadom vstupu do ozbrojených síl SR veľmi rád odpoviem.

NAKOĽKO VAŠE OTÁZKY SA VÄČŠINOU OPAKUJÚ POUŽÍVAJTE VIAC FÓRUM AKO SS - POMÔŽETE AJ TÝM NESMELÝM

Drazen94
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 19 dub, 2011 10:00

Příspěvekod Drazen94 » stř 18 kvě, 2011 20:28

áno som si vedomý toho, že práve skončilo výberové konanie, ale aj tak mám viacmenej záujem zisťovať "kam a čo, a za akých podmienok". Mimochodom približný termín (mesiac) budúceho výberového konania nie je známy? ďakujem

Uživatelský avatar
kapitan
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 167
Registrován: pát 26 lis, 2010 9:33
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod kapitan » stř 18 kvě, 2011 20:35

Drazen94 píše:áno som si vedomý toho, že práve skončilo výberové konanie, ale aj tak mám viacmenej záujem zisťovať "kam a čo, a za akých podmienok". Mimochodom približný termín (mesiac) budúceho výberového konania nie je známy? ďakujem


..... a v neposlednom rade za koľko. :lol:

ďalšie plánované výberové konanie má byť od 15.6. do 20.7.
Ako vojak pôsobím už 19 rokov a mojim cieľom (samozrejme aj s kolegami) je vybrať najlepších uchádzačov do armády za banskobystrický kraj. Na všetky otázky ohľadom vstupu do ozbrojených síl SR veľmi rád odpoviem.



NAKOĽKO VAŠE OTÁZKY SA VÄČŠINOU OPAKUJÚ POUŽÍVAJTE VIAC FÓRUM AKO SS - POMÔŽETE AJ TÝM NESMELÝM


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“