vstuo do armady

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
jano
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 14 dub, 2011 22:06
Bydliště: ireland

vstuo do armady

Příspěvekod jano » čtv 14 dub, 2011 22:18

Dobry den,mna by len zaujimalo kedy sa najblizsie mozem uchadzat o vstup do armady,kedze tento aprilovy termin uz nestiham,je to jul alebo august?som uz roky v zahranici a nakolko uz mam 29 rokov mam este nejaku sancu ze ma prijmu?chcel by som sa hlasit za kuchara,su tieto pozicie dost obsadzovane alebo?dakujem za odpoved

Duke: dvoják smazán
Dobry den,mna by len zaujimalo kedy sa najblizsie mozem uchadzat o vstup do armady,kedze tento aprilovy termin uz nestiham,je to jul alebo august?som uz roky v zahranici a nakolko uz mam 29 rokov mam este nejaku sancu ze ma prijmu?chcel by som sa hlasit za kuchara,su tieto pozicie dost obsadzovane alebo?dakujem za odpoved

Uživatelský avatar
kapitan
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 167
Registrován: pát 26 lis, 2010 9:33
Bydliště: Zvolen

Re: vstuo do armady

Příspěvekod kapitan » pát 15 dub, 2011 10:07

jano píše:Dobry den,mna by len zaujimalo kedy sa najblizsie mozem uchadzat o vstup do armady,kedze tento aprilovy termin uz nestiham,je to jul alebo august?som uz roky v zahranici a nakolko uz mam 29 rokov mam este nejaku sancu ze ma prijmu?chcel by som sa hlasit za kuchara,su tieto pozicie dost obsadzovane alebo?dakujem za odpoved

Duke: dvoják smazán


otázka stojí, či toho roku budete mať 30 rokov, laebo oslávili ste 29. narodeniny. Toto je najdôležitejšie.
Ako vojak pôsobím už 19 rokov a mojim cieľom (samozrejme aj s kolegami) je vybrať najlepších uchádzačov do armády za banskobystrický kraj. Na všetky otázky ohľadom vstupu do ozbrojených síl SR veľmi rád odpoviem.

NAKOĽKO VAŠE OTÁZKY SA VÄČŠINOU OPAKUJÚ POUŽÍVAJTE VIAC FÓRUM AKO SS - POMÔŽETE AJ TÝM NESMELÝM

jano
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 14 dub, 2011 22:06
Bydliště: ireland

Příspěvekod jano » pon 2 kvě, 2011 18:42

no 30 rokov budem mat v januari 2012...a ako je to s tymi kucharmi?a este jedna otazka,kedy je na najblizsie vyberove konanie?dakujem
Dobry den,mna by len zaujimalo kedy sa najblizsie mozem uchadzat o vstup do armady,kedze tento aprilovy termin uz nestiham,je to jul alebo august?som uz roky v zahranici a nakolko uz mam 29 rokov mam este nejaku sancu ze ma prijmu?chcel by som sa hlasit za kuchara,su tieto pozicie dost obsadzovane alebo?dakujem za odpoved

Uživatelský avatar
TONO
Rotný
Rotný
Příspěvky: 61
Registrován: pon 14 úno, 2011 12:26
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod TONO » pát 6 kvě, 2011 16:23

Výberové stíhaš ešte do 13.5. info máš tu :
http://www.mod.gov.sk/95/vyberove-konanie.php?mnu=91

je tam aj kuchár

jano píše:no 30 rokov budem mat v januari 2012...a ako je to s tymi kucharmi?a este jedna otazka,kedy je na najblizsie vyberove konanie?dakujem
8) [/code]
"Live for nothing or die for something" John Rambo :twisted: :lol:

jano
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 14 dub, 2011 22:06
Bydliště: ireland

Příspěvekod jano » ned 8 kvě, 2011 18:45

no prave tento termin nestiham...preto by som chcel skusit nasledujuce VK.je ta pozicia kuchara dost obsadzovana,respektivne ci sa ponuka kazde VK?dakujem za odpoved
Dobry den,mna by len zaujimalo kedy sa najblizsie mozem uchadzat o vstup do armady,kedze tento aprilovy termin uz nestiham,je to jul alebo august?som uz roky v zahranici a nakolko uz mam 29 rokov mam este nejaku sancu ze ma prijmu?chcel by som sa hlasit za kuchara,su tieto pozicie dost obsadzovane alebo?dakujem za odpoved

Uživatelský avatar
kapitan
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 167
Registrován: pát 26 lis, 2010 9:33
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod kapitan » úte 10 kvě, 2011 13:34

jano píše:no prave tento termin nestiham...preto by som chcel skusit nasledujuce VK.je ta pozicia kuchara dost obsadzovana,respektivne ci sa ponuka kazde VK?dakujem za odpoved


v podstate funkcia kuchár sa objavuje asi každé druhé výberovíé konanie. Ak vám môžem poradiť, neodkladajete vstup do ozbroejných síl SR, lebo tento rok je Váš posledný v ktorom si môžete podať žiadosť. Dikcia zákona "v roku prijatia nesmie uchádzač prekročiť vek 30 rokov". Či bude funkcia kuchára aj vo výberovom konaní v lete Vám zaručiť neviem, ale výberové konanie v júli je "Vaše posledné", keďže sa jedná o nástupný termín oktober 2011. Ďalší je nástupný termín január a to už budete mať "rok prijatia 30 rokov". NEMÁTE NAČO ČAKAŤ!!!!!!!
Ako vojak pôsobím už 19 rokov a mojim cieľom (samozrejme aj s kolegami) je vybrať najlepších uchádzačov do armády za banskobystrický kraj. Na všetky otázky ohľadom vstupu do ozbrojených síl SR veľmi rád odpoviem.



NAKOĽKO VAŠE OTÁZKY SA VÄČŠINOU OPAKUJÚ POUŽÍVAJTE VIAC FÓRUM AKO SS - POMÔŽETE AJ TÝM NESMELÝM

jano
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 14 dub, 2011 22:06
Bydliště: ireland

Re: vstuo do armady

Příspěvekod jano » sob 27 srp, 2011 20:39

no Dobry den prajem,tak uz som si podal ziadost na toho kuchara,minuly tyzden som absolvoval uspesne psychicke a fyzicke testy v LM,tak uz len cakam na odpoved,dufam ze ma zoberu.Chcel by som sa len opytat kolko vojakov sa prijma na nastupny termin oktober,a asi aky pocet uchadzacov preslo VK.a este ako vedlajsie funkcie som si dal strelec a gulometnik,tak drzte palce,lebo toto je moja posledna moznost aby som sa tam dostal.
Dobry den,mna by len zaujimalo kedy sa najblizsie mozem uchadzat o vstup do armady,kedze tento aprilovy termin uz nestiham,je to jul alebo august?som uz roky v zahranici a nakolko uz mam 29 rokov mam este nejaku sancu ze ma prijmu?chcel by som sa hlasit za kuchara,su tieto pozicie dost obsadzovane alebo?dakujem za odpoved

jano
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 14 dub, 2011 22:06
Bydliště: ireland

Re: vstuo do armady

Příspěvekod jano » pát 9 zář, 2011 14:31

Prijaly ma !!! ?:D
Dobry den,mna by len zaujimalo kedy sa najblizsie mozem uchadzat o vstup do armady,kedze tento aprilovy termin uz nestiham,je to jul alebo august?som uz roky v zahranici a nakolko uz mam 29 rokov mam este nejaku sancu ze ma prijmu?chcel by som sa hlasit za kuchara,su tieto pozicie dost obsadzovane alebo?dakujem za odpoved

Vincenzo
Rotný
Rotný
Příspěvky: 73
Registrován: sob 15 led, 2011 0:56

Re: vstuo do armady

Příspěvekod Vincenzo » pon 12 zář, 2011 16:35

jano píše:Prijaly ma !!! ?:D


za koho ta prijali ? :) a gratulujem :)

jano
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 14 dub, 2011 22:06
Bydliště: ireland

Re: vstuo do armady

Příspěvekod jano » pon 12 zář, 2011 18:22

za kuchara do Mt....
Dobry den,mna by len zaujimalo kedy sa najblizsie mozem uchadzat o vstup do armady,kedze tento aprilovy termin uz nestiham,je to jul alebo august?som uz roky v zahranici a nakolko uz mam 29 rokov mam este nejaku sancu ze ma prijmu?chcel by som sa hlasit za kuchara,su tieto pozicie dost obsadzovane alebo?dakujem za odpoved

Vincenzo
Rotný
Rotný
Příspěvky: 73
Registrován: sob 15 led, 2011 0:56

Re: vstuo do armady

Příspěvekod Vincenzo » úte 13 zář, 2011 9:15

jano píše:za kuchara do Mt....


si mal stastie ze ta na prvy krat zobrali :) ja cakam tiez na telefonat ci ma zobrali ci nie ale kedze tebe uz volali v piatok tak uz asi teraz v utorok volat nebudu a to znamena ze ma nezobrali :)

Tatranko007
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25 led, 2016 13:50

Re: vstuo do armady

Příspěvekod Tatranko007 » pon 25 led, 2016 13:54

Dobry den prajem.Ako byvaly prof. vojak sa chcem opytat ci je este nejaka moznost na navrat do prof. armady nakolko mam 33 r.
Dakujem. S pozdravom Dávid.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: vstuo do armady

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 30 led, 2016 14:41

Dobrý den,
bohužel se nabírá jen do věku 30 let. Alespoň pokud beru níže uvedené a nepočítám ty nebojové funkce.

NÁZOV FUNKCIE:
čakateľ roty základného výcviku
DRUH ŠTÁTNEJ SLUŽBY:
prípravná štátna služba s predpokladaným nástupom
v apríli 2016
PODMIENKY PRIJATIA DO ŠTÁTNEJ SLUŽBY: do
štátnej služby možno prijať občana, ktorý
a) písomne požiadal o prijatie do štátnej služby,
b) dosiahol najmenej 18 rokov veku a v roku prijatia neprekročil vek 30 rokov (obmedzenie veku 30 rokov sa nevzťahuje na občana, ktorý má byť ustanovený do funkcie v právnej službe, v psychologickej službe, vo vojenskom zdravotníctve a do funkcie vojenského duchovného, vojenského športového trénera alebo vojenského hudobníka)
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“