Akadémia

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
Uživatelský avatar
TONO
Rotný
Rotný
Příspěvky: 61
Registrován: pon 14 úno, 2011 12:26
Bydliště: Praha 4

Akadémia

Příspěvekod TONO » pon 14 úno, 2011 12:41

Vie mi niekto poradit ci je mozne poziadat o neaku vynimku pre nastup do akademie vo veku 26 rokov. Dovod by bol ze sa neotvarali minule rocniky. Resp. na koho sa obratit s takou otazkou (stranka AOS poslednu dobu skoro vobec nefunguje neviem sa dostat ku neakym kontaktom).

// Upraven název - Artogon

Uživatelský avatar
kapitan
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 167
Registrován: pát 26 lis, 2010 9:33
Bydliště: Zvolen

Re: Akaémia

Příspěvekod kapitan » pon 14 úno, 2011 16:51

TONO píše:Vie mi niekto poradit ci je mozne poziadat o neaku vynimku pre nastup do akademie vo veku 26 rokov. Dovod by bol ze sa neotvarali minule rocniky. Resp. na koho sa obratit s takou otazkou (stranka AOS poslednu dobu skoro vobec nefunguje neviem sa dostat ku neakym kontaktom).


Bohužiaľ, výnimka z vekovej hranice 25 rokov neexistuje. Striktne ju udáva zákon č. 346/2005. Výnimka nie je prípustná ani z dôvodu, že AOS 2 roky po sebe neotvárala prvý ročník.
stránka www.aos.sk funguje !!!!!!!
Ako vojak pôsobím už 19 rokov a mojim cieľom (samozrejme aj s kolegami) je vybrať najlepších uchádzačov do armády za banskobystrický kraj. Na všetky otázky ohľadom vstupu do ozbrojených síl SR veľmi rád odpoviem.

NAKOĽKO VAŠE OTÁZKY SA VÄČŠINOU OPAKUJÚ POUŽÍVAJTE VIAC FÓRUM AKO SS - POMÔŽETE AJ TÝM NESMELÝM

Uživatelský avatar
TONO
Rotný
Rotný
Příspěvky: 61
Registrován: pon 14 úno, 2011 12:26
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod TONO » úte 15 úno, 2011 7:22

Dik za odpoved. Myslel som si, ze to tak bude.

K tej stranke. Vecer isla, dnes rano uz zas mi neje. A to skusam na roznych PC. Aj ked to nacita (po dlhom case) tak iba uvodnu stranku a potom uz nic. To asi uz mesiac je tak. Neviem mozno len umna je problem.

Uživatelský avatar
kapitan
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 167
Registrován: pát 26 lis, 2010 9:33
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod kapitan » stř 16 úno, 2011 7:01

TONO píše:Dik za odpoved. Myslel som si, ze to tak bude.

K tej stranke. Vecer isla, dnes rano uz zas mi neje. A to skusam na roznych PC. Aj ked to nacita (po dlhom case) tak iba uvodnu stranku a potom uz nic. To asi uz mesiac je tak. Neviem mozno len umna je problem.


Chybu hľadajte vo svojom PC, alebo prehliadači. Ja fachčím na Mozille Firefox a načíta mi ju za pár sekúnd a na 100%. :salute:
Ako vojak pôsobím už 19 rokov a mojim cieľom (samozrejme aj s kolegami) je vybrať najlepších uchádzačov do armády za banskobystrický kraj. Na všetky otázky ohľadom vstupu do ozbrojených síl SR veľmi rád odpoviem.



NAKOĽKO VAŠE OTÁZKY SA VÄČŠINOU OPAKUJÚ POUŽÍVAJTE VIAC FÓRUM AKO SS - POMÔŽETE AJ TÝM NESMELÝM


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“