KEMP GATE 2009

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

KEMP GATE 2009

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 8 bře, 2009 18:50

KEMP GATE 2009


Regrutačné stredisko Banská Bystrica dňa 3. marca 2009 vyhlasuje súťaž


KEMP GATE 2009

BRÁNA KEMPU 2009

Súťaž je určená pre všetkých študentov stredných škôl banskobystrického kraja, ktorí majú záujem a chuť prežiť niekoľko dní v skutočnom vojenskom výcvikovom prostredí, vyskúšať si na vlastnej koži vojenský dril, otestovať samých seba, čiže od 22. do 25. júna 2009 sa zúčastniť vojensko-branného cvičenia KEMP 2009 vo Vojenskom výcvikovom priestore Lešť.

Súťaž pozostáva z dvoch častí: vedomostný kvíz o ozborojených silách SR a samostatná tvorba.


NABER ODVAHU, DAJ DOHROMADY SPRÁVNU PARTU A PREKROČ
BRÁNU KEMPU 2009


Zdroj:

Kód: Vybrat vše

http://www.mosr.sk/13312/kemp-gate-2009.php?pg=2&PHPSESSID=63594e4a
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » ned 8 bře, 2009 19:23

že jim neni ani Stargate svatá, bezvěrci
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » ned 8 bře, 2009 19:31

Je to registrovaná obchodní známka :lol:

Uživatelský avatar
kapitan
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 167
Registrován: pát 26 lis, 2010 9:33
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod kapitan » pát 26 lis, 2010 12:19

Slovo GATE ešte nie je registrovaná známka. Aj mne sa veľmi páči film STARGATE. Preto ten názov.


Túto súťaž som vymyslel ja osobne a mala veľký ohlas u stredoškolákov v kraji. Najlepšie družstvo sa zúčastnilo KEMPu 2009. :wink:
Ako vojak pôsobím už 19 rokov a mojim cieľom (samozrejme aj s kolegami) je vybrať najlepších uchádzačov do armády za banskobystrický kraj. Na všetky otázky ohľadom vstupu do ozbrojených síl SR veľmi rád odpoviem.

NAKOĽKO VAŠE OTÁZKY SA VÄČŠINOU OPAKUJÚ POUŽÍVAJTE VIAC FÓRUM AKO SS - POMÔŽETE AJ TÝM NESMELÝM

Uživatelský avatar
TONO
Rotný
Rotný
Příspěvky: 61
Registrován: pon 14 úno, 2011 12:26
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod TONO » ned 17 dub, 2011 14:22

Toto asi nebude samochvála :D :wink:
"Live for nothing or die for something" John Rambo :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
kapitan
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 167
Registrován: pát 26 lis, 2010 9:33
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod kapitan » pon 18 dub, 2011 18:58

TONO píše:Toto asi nebude samochvála :D :wink:


Nebola to samochvála, alebo stupídna možnosť zviditeľnenia. Proste iba jeden nedeľný nápad, ktorý mal u študentov veľký ohlas. Teda kladný. Aj tento rok som sa pohrával s touto myšlienkou, znova spustenia KEMP GATE 2011, lenže z časových dôvodov už by sme nestihli korektne vyhodnotiť súťaž, tak možno na budúci rok znova vyrukujeme s KEMP GATE 2012. :P
Ako vojak pôsobím už 19 rokov a mojim cieľom (samozrejme aj s kolegami) je vybrať najlepších uchádzačov do armády za banskobystrický kraj. Na všetky otázky ohľadom vstupu do ozbrojených síl SR veľmi rád odpoviem.



NAKOĽKO VAŠE OTÁZKY SA VÄČŠINOU OPAKUJÚ POUŽÍVAJTE VIAC FÓRUM AKO SS - POMÔŽETE AJ TÝM NESMELÝM

Uživatelský avatar
TONO
Rotný
Rotný
Příspěvky: 61
Registrován: pon 14 úno, 2011 12:26
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod TONO » ned 8 kvě, 2011 5:27

kapitan píše:Nebola to samochvála, alebo stupídna možnosť zviditeľnenia. Proste iba jeden nedeľný nápad, ktorý mal u študentov veľký ohlas. Teda kladný. Aj tento rok som sa pohrával s touto myšlienkou, znova spustenia KEMP GATE 2011, lenže z časových dôvodov už by sme nestihli korektne vyhodnotiť súťaž, tak možno na budúci rok znova vyrukujeme s KEMP GATE 2012. :P


samozrejeme ja som to myslel ako srandu. Koniec koncov/u videl som ten KAMPGATE v relacii profesionál, škoda len toho že to sa to kľudnie dalo robiť na každom útvare a nie len na Lešťi *jestli se nepletu * :shock: . Tá myšliuenka je super!!!!!
"Live for nothing or die for something" John Rambo :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
kapitan
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 167
Registrován: pát 26 lis, 2010 9:33
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod kapitan » stř 11 kvě, 2011 8:33

TONO píše:samozrejeme ja som to myslel ako srandu. Koniec koncov/u videl som ten KAMPGATE v relacii profesionál, škoda len toho že to sa to kľudnie dalo robiť na každom útvare a nie len na Lešťi *jestli se nepletu * :shock: . Tá myšliuenka je super!!!!!


Ak chceme docieliť komplexný výcvik pre stredoškolákov, je najvýhodnejšie jeho vykonaie na Lešti, kotrý spĺňa všetky požiadavky. Iba pre vytvorenie pravého obrazu na akciu KEMP -1456 študentov zabezpečuje priamo 140 vojakov a nepriamo (teda z útvarov) odhadom okolo 300 vojakov a zemestnancov rezortu obrany. Je to pompézna akcia, kotrú by 1 útvar ťažko zvládol.
Ako vojak pôsobím už 19 rokov a mojim cieľom (samozrejme aj s kolegami) je vybrať najlepších uchádzačov do armády za banskobystrický kraj. Na všetky otázky ohľadom vstupu do ozbrojených síl SR veľmi rád odpoviem.



NAKOĽKO VAŠE OTÁZKY SA VÄČŠINOU OPAKUJÚ POUŽÍVAJTE VIAC FÓRUM AKO SS - POMÔŽETE AJ TÝM NESMELÝM


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“